Finał rozgrywek coraz bliżej

Niedzielne spotkanie przy K2 zamknie 32. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Do końca sezonu zostały już tylko 3 mecze. Przed nami więc czas rozstrzygnięć. Do Niepołomic przyjedzie ciągle niepewne ligowego bytu Zagłębie Sosnowiec. 

Wynik meczu Chrobry Głogów – GKS Bełchatów na pewno nie ucieszył naszych rywali. Wygrana GKS-u sprawiła, że ekipa Kazimierza Moskala co najmniej o tydzień musi poczekać na utrzymanie. Zagłębie zajmuje bowiem przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i przed spotkaniem z Puszczą ma tylko 3 punkty przewagi nad GKS-em Bełchatów.

W poprzedniej kolejce nasi niedzielni rywale odnieśli arcyważne zwycięstwo z innym zespołem bijącym się o utrzymanie – GKS-em Jastrzębie. Zwycięstwo smakowało jeszcze lepiej, bowiem ekipa z Sosnowca przełamała passę 4 porażek pod rząd. Do tej pory Zagłębie zdobyło 26 punktów. Co ciekawe aż 20 z nich zespół Kazimierza Moskala zdobył na własnym stadionie. Tylko 6 punktów ekipa z Sosnowca przywiozła z delegacji. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra obie połowy to 14.

Puszcza przed tygodniem straciła szansę na remis w Olsztynie kilka minut przed końcem meczu. Ozdobą spotkania było jednak trafienie Mateusza Wyjadłowskiego. Mimo to nie możemy od kilku spotkań przerwać niekorzystnej passy. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola jako pierwsi to 2.25.

W niedzielę spotkamy się po raz 8 z Zagłębiem. Stosunek gier jest bardzo wyrównany i wynosi 3-1-3. W poprzedniej rundzie to jednak Zagłębie cieszyło się ze zwycięstwa 2:0.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.