FIRMA DSV SPONSOREM MECZU Z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Miło nam poinformować, że Sponsorem najbliższego meczu przy K2 została firma DSV!

Grupa DSV jest obecna w Polsce od roku 1995. Do roku 2007 funkcjonowała pod marką DFDS Transport. W 2001 r. DFDS Transport stał się częścią DSV Samson. W latach 2006-2008 w wyniku akwizycji przejęte zostały polskie oddziały holenderskiego holdingu Frans Maas (2006) i belgijskiego ABX Logistics (2008). W roku 2016 zostały przejęte aktywa UTi Worldwide, również w Polsce. W 2020 roku nastąpiła integracja spółki Panalpina Polska sp. z o. o. ze spółkami z Grupy DSV w Polsce.

Kluczowe obszary działalności Grupy DSV w Polsce pokrywają się z organizacją korporacyjną. Rozdzielone są pomiędzy trzy dywizje: DSV Road (Spedycja i transport drogowy), DSV Air & Sea (Spedycja lotnicza i morska) i DSV Solutions (Logistyka magazynowa).

Ponadto, w portfolio znajduje się Spółka DSV Services. DSV Services jest agencją pracy tymczasowej i rekrutacji na stanowiska magazynowe w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech i Danii. Poszukuje zarówno wykwalifikowanych specjalistów – operatorów wózków widłowych, magazynierów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie logistyki kontraktowej. DSV Services dostarcza pracowników do wewnętrznych dywizji grupy DSV, jak również Klientów zewnętrznych w całej Europie.

Od 2012 działalność w Polsce prowadzi także Spółka DSV International Shared Services, która świadczy globalne usługi biznesowe w ramach Grupy DSV na świecie, a także lokalne usługi dla Spółek DSV w Polsce. Zatrudnia ponad 2000 pracowników, głównie w biurze w Warszawie, a także w dwóch innych lokalizacjach: Manili oraz Lizbonie. Działalność DSV ISS koncentruje się w obszarach takich jak: IT, finanse, automatyzacja procesów, analiza danych, administracja celna, zarządzanie projektami, usługi kadrowo-płacowe oraz innych związanych ze wsparciem biznesu.

Spółki należące do Grupy DSV generują roczne przychody w wysokości blisko 1 500 mln złotych, co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL w Polsce. Aktualne DSV zatrudnia w ponad 30 kluczowych lokalizacjach w Polsce około 2500 pracowników.

Firma dysponuje ponad 150 tys. m2 powierzchni magazynowej. Dzięki krajowej oraz światowej sieci DSV mogą zaoferować Klientom bezpośrednie połączenia drogowe, lotnicze i morskie oraz obsługę magazynową na 6 kontynentach w ramach kompletnego łańcucha dostaw.