FOOTBALL MANAGER 2024 JUŻ DOSTĘPNY NA WSZYSTKICH PLATFORMACH

Menedżerowie na całym świecie znów ruszają do akcji w grze Football Manager 2024, dostępnej już na wszystkich platformach.

FM24 na PC i Mac jest już dostępny do pobrania i grania poprzez Steam, Epic Games, Xbox Game Pass oraz Microsoft Store. Osoby grające we wczesnym dostępie poprzez Steam lub Epic mogą po prostu opuścić grę i uruchomić ją ponownie, aby zaktualizować FM24 do pełnej edycji premierowej. Postępy osiągnięte podczas wczesnego dostępu będą mogły być automatycznie kontynuowane.

Z okazji premiery najbardziej kompletnej edycji serii, Sports Interactive udostępniło zwiastun premierowy FM24 [link] w którym pojawiają się największe młode gwiazdy piłki nożnej: Jérémy Doku i Joško Gvardiol z Manchesteru City oraz Evan Ferguson i Ansu Fati z Brighton & Hove Albion. Piłkarze ci wzmacniają globalną reputację Football Managera jako platformy wyszukującej elitarne talenty. Tymczasem pojawienie się Kaoru Mitomy podkreśla debiut Japonii w grze.

Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, stwierdził: „Dzień premiery jest zawsze niezwykle ważny dla naszego zespołu, ale ja jestem szczególnie zadowolony, że mogę oglądać Football Managera 2024 na wszystkich platformach”.

„FM24 był tytułem najczęściej zamawianym w przedsprzedaży w całej naszej historii, a we wczesnym dostępie wzięła udział rekordowa liczba aktywnych graczy. W sumie rozegrano w jego trakcie ponad 10 milionów meczów”.

„Wiemy, że zainteresowanie tym tytułem jest ogromne, a teraz wszyscy mogą zagrać w grę, która naszym zdaniem prezentuje niezwykle wysoki poziom zawartości za swoją cenę”.

Fani odkryją też nowe sposoby na zwycięstwa wraz z premierą FM24 Console, dostępnego na Xbox i PS5. Tak jak i w poprzednich latach, FM24 Console będzie dostępny poprzez Xbox Game Pass, co oznacza, że subskrybenci mogą rozpocząć swoje kariery na PC lub konsolach* już od dnia premiery, bez dodatkowych opłat.

Po niesamowitym sezonie debiutanckim, wracamy do Apple Arcade z Football Manager 2024 Touch. Czy gracie na iPhone, iPadzie, Macu czy Apple TV, FM24 Touch pozwala wam się wcielić w prawdziwego menedżera i stworzyć skład rywalizujący o chwałę w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich.

Emocje związane ze stanowiskiem elitarnego menedżera znów są dostępne dla kibiców grających na Nintendo Switch, w FM24 Touch.

Całość oferty z tego sezonu dopełnia Football Manager 2024 Mobile. Dostępny wyłącznie dla posiadaczy Netflixa, FM24 Mobile jest pełen nowych dodatków, które pozwalają kibicom osiągnąć szybką piłkarską chwałę.

Więcej informacji o FM24 i tegorocznych nowych funkcjach i dodatkach na wszystkich platformach znaleźć można pod adresem www.footballmanager.com.

*Football Manager 2024 Console jest dostępny na Xbox poprzez Xbox Game Pass, a Football Manager 2024 jest dostępny dla użytkowników PC poprzez usługę PC Game Pass.