Fortuna z nagrodami na prestiżowej gali!

Piłkarze, działacze, trenerzy, kibice Puszczy Niepołomice – wszyscy z utęsknieniem czekamy na wznowienie piłkarskich rozgrywek w Polsce. Na szybki powrót sportowej rywalizacji liczy też Fortuna. Główny sponsor rozgrywek w I lidze został uznany najlepszym bukmacherem w Polsce na prestiżowej gali, która odbyła się w warszawskim hotelu InterContinental.

Zespoły, które na co dzień biją się o punkty na zapleczu ekstraklasy, mogą liczyć na wsparcie dużego partnera. A za takiego niewątpliwie uchodzi Fortuna, która od czasu, kiedy otrzymała licencję Ministra Finansów w 2012 roku, mocno angażuje się w rozwój sportu w naszym kraju.

Działania Fortuny są doceniane nie tylko w świecie piłkarskim. Firma otrzymała aż siedem (na 11 możliwych) nominacji do nagród rozdawanych dorocznie na prestiżowej gali Legalnych Bukmacherów w Warszawie. Co więcej, w dwóch najważniejszych kategoriach – Najlepszy Bukmacher i Nagroda Użytkowników – zdecydowanie triumfowała, zostawiając w tyle silną konkurencję.

Ponadto, sponsor rozgrywek w I lidze, znalazł się też w czołowej trójce w takich kategoriach jak: najlepsza aplikacja mobilna, najlepsze zakłady live, najlepszy marketing, najlepsze kursy, najlepszy affiliate manager.

Na stronie legalnibukmacherzy.pl (TUTAJ) można znaleźć dokładne uzasadnienie wyboru, a także pełną listę nagrodzonych firm i osób oraz galerię zdjęciową z gali. Prowadzący uroczystość Jerzy Mielewski, znany dziennikarz sportowy w Polsce, podkreślał, że Fortunę cechuje nie tylko szeroka oferta zakładów, ale także profesjonalna obsługa klienta, transmisje meczowe, wysokie kursy i bardzo intuicyjna strona, którą bukmacher stale poprawia.

Warto dodać również, że Fortuna angażuje się w rozwój nie tylko I ligi. Bukmacher jest również sponsorem Legii Warszawa oraz polskich skoczków. W ubiegłym roku z kolei, podczas gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku, Fortuna uhonorowana została tytułem Mecenasa Polskiego Sportu.