Gabriel Kobylak: Staram się robić wszystko w każdym meczu tak, żeby pomóc drużynie

Od początku sezonu jesteś wyróżniającą się postacią zespołu. W poprzednim meczu swoimi interwencjami dałeś impuls do walki drużynie.

Przyszedłem do Puszczy, żeby pomóc osiągnąć jak najlepszy wynik. Staram się robić wszystko w każdym meczu tak, żeby pomóc drużynie. Mecz z Miedzią za nami, jutro zrobię wszystko, by mecz skończył się na zero z tyłu.

Przed Wami mecz wyjazdowy, z dwóch wróciliście z punktami. Można powiedzieć, że Puszcza znowu polubiła wyjazdy.

Faktycznie na razie zdobyliśmy punkty na wyjazdach. Mamy jednak nadzieję, że będziemy zdobywać punkty na wyjazdach i na własnym stadionie. Czy Puszcza polubiła stadiony na wyjazdach? Będzie to wiadome, jak się zakończy sezon. Na razie mamy początek sezonu i jeszcze wiele może się zmienić.

Wiemy, że w niedzielę na stadionie w Bielsku-Białej zasiądzie ponad 5 tysięcy widzów. Dobrze będzie znów poczuć atmosferę trybun.

Oczywiście, że lepiej jest grać przy zapełnionych trybunach! Bardzo cieszymy się, że wracamy do normalności.

Podbeskidzie ma swoim zespole kilku bardzo dobrych zawodników, jednym z nich jest Kamil Biliński. Analizowałeś szczegółowo występy napastnika Górali?

Skupiamy się na sobie, musimy wyjść i zagrać dobry mecz. Analizowaliśmy grę Podbeskidzia i wiemy na co musimy zwrócić uwagę. Biliński jest na pewno wyróżniającą się postacią, ale on sam meczu nie wygra.