Gala była nasza!

W minionym tygodniu w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbyła się czwarta już Niepołomicka Gala Sportu. Od początku tego wydarzenie nasz klub jest w różny sposób honorowany za osiągane sukcesy i rozwój notowany przez kolejne lata. 

Tak było między innymi po historycznym awansie do I ligi, po utworzeniu pierwszej w powiecie wielickim żeńskiej drużyny piłkarskiej (Drużyna Roku).

Podczas sportowego podsumowania 2016 roku znów nie zabrakło niepołomickich akcentów.  W pierwszej części wieczoru, wśród zawodników niepełnoletnich doceniono postęp Natalii Bani, która po świetnych występach w żeńskiej drużynie Puszczy otrzymała propozycję wypożyczenia do drużyny mistrza Polski, Medyka Konin. W imieniu Natalii nagrodę odebrała jej mama Elżbieta.

Podczas trzeciej, najbardziej prestiżowej części wydarzenia wręczano nagrody specjalne. Jedną z nich przekazał trener żeńskiej Puszczy wraz z zawodniczką Weroniką Dudziak, którzy przekazali tytuł dla Inicjatywy Roku, jak się okazało również piłkarskiej, którą Sylwia Ołowska otrzymała za pomysł powitania w Niepołomicach Michała Pazdana.

Nasz klub otrzymał również tytuł drużyny roku, co w głównej mierze zawdzięczamy świetnej postawie naszych piłkarzy podczas ubiegłorocznych meczów w Pucharze Polski. Pamiątkową nagrodę z rąk złotych zawodniczek Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach odebrali piłkarze Puszczy Michał Mikołajczyk i Marcel Kotwica w towarzystwie prezesa naszego klubu Jarosława Pieprzycy.

Nagrodę za niezwykły rozwój drużyny w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymał również trener Tomasz Tułacz, któremu wyróżnienie wręczył medalista olimpijski i szkoleniowiec niepołomickich biegaczy Ilya Markov.

Gratulujemy!