Go+bet – dumny sponsor niepołomickiej Puszczy

Podczas meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi, gdzie Puszcza Niepołomice przy K2 podejmowała drużynę Arki Gdynia byli obecni z nami przedstawiciele firmy Go+bet – nowego Sponsora niepołomickiej Puszczy.

Łukasz Zieliński– jeden z założycieli Go+bet i Michał Listkiewicz– ambasador firmy, odebrali z rąk Prezesa Niepołomickiego Sportu sp. z o.o. – Marka Bartoszka i Prokurenta- Jarosława Pieprzycy pamiątkową koszulkę, jako symbol dołączenia do naszej drużyny i bycie „12 zawodnikiem”.

Partnerstwo między klubem a zakładami sportowymi ma obowiązywać przez dwa najbliższe sezony.

Logo GO+betu znajdzie się na lewym rękawku, a także na spodenkach niepołomickiego klubu. Bukmacher posiada również ekspozycję na stadionie w Niepołomicach. Ponadto przewidziane są premie za zajęcie miejsca 1-6., a także awans do Ekstraklasy.

Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o.: Puszcza Niepołomice będzie dla nas ważnym partnerem, jako przedstawiciel zaplecza Ekstraklasy. Kibice niepołomickiego klubu mogą się spodziewać specjalnych akcji promocyjnych przygotowanych z okazji ogłoszenia współpracy – mówi Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o..

Bardzo cieszymy się na współpracę z firmą GO+bet, która tym samym dołącza do drużyny Żubrów w sezonie naszego stulecia. Jestem przekonany, że obie strony dzięki otwartości i chęci działania będą bardzo zadowolone z osiągniętych rezultatów wspólnej pracy. Warto podkreślić, że to pierwsza umowa pomiędzy naszym klubem, a firmą bukmacherską. – prezes Niepołomickiego Sportu sp. z o.o, Marek Bartoszek

GO+bet to legalny, polski bukmacher, który działa w przestrzeni internetowej od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również punkty naziemne rozsiane po całej Polce. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi bonusami, m.in. jest to gra bez podatku i cashback dla nowych graczy.