Gramy z Chojniczanką Chojnice

W niecodziennych okolicznościach odbędzie się piątkowe spotkanie pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Chojniczanką Chojnice. To spotkanie rozegramy w ramach 23. kolejki Fortuna 1 ligi.

Normalnie zapraszalibyśmy wszystkich sympatyków do przyjścia na K2. Dzisiaj jednak prosimy zostańcie w domu. Mecz będzie można zobaczyć za darmo w serwisie Ipla. Dodatkowo przeprowadzimy z meczu relację minuta po minucie. Wszystko po to, by jak najszybciej i jak najlepiej przekazać informacje z tego co wydarzy się podczas meczu z Chojniczanką.

Dzisiaj odbyło się także nadzwyczajne posiedzenie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Póki co rozgrywki będą się odbywać zgodnie z terminarzem, tyle, że bez udziału publiczności. W sytuacji gdy decyzja władz administracyjnych sprawi brak możliwości rozegrania wszystkich planowanych meczów, końcową kolejność drużyn w tabeli wyznaczy miejsce po ostatniej pełnej kolejce.

To pokazuje jak kluczowe będzie spotkanie z Chojniczanką. Żubry aby być spokojnie po kolejnym meczu muszą zdobyć minimum jeden punkt, by nie znaleźć się w strefie spadkowej. Oczywiście spokój i komfort da naszej drużynie zwycięstwo z ostatnią drużyną w lidze.

Chojniczanka 2020 rok rozpoczęła od wyjazdowego spotkania z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, by poprzednim tygodniu przegrać 5-2 z Miedzią Legnica. Szczególnie należy zwrócić uwagę na Mateusza Kuzimskiego. Najlepszy snajper rywali zdobył po jednej bramce w każdy dwóch tegorocznych meczów, a łącznie w całym sezonie ma już 11 trafień.

Kurs na zwycięstwo Żubrów w jutrzejszym meczu wynosi 2.12. Kurs na to, że Puszcza wygra ten mecz do zera wynosi 3.35.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Arbitrem głównym spotkania będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Prowadził w tym sezonie dwa mecze i oba te spotkania Żubry wygrały, w tym jedyną wygraną Żubrów przy K2.

Jeszcze raz apelujemy o to by jutro nie zbierać się pod stadionem. Bezpieczniej dla wszystkich kibiców i samych zawodników będzie rozegranie tego meczu zgodnie z wytycznymi i rekomendacjami.

Relacja tekstowa z meczu będzie dostępna tutaj. Link do internetowej transmisji z meczu przekażemy jutro.