Historyczny wyjazd do Łodzi

Piłkarze Puszczy Niepołomice po raz pierwszy zagrają mecz o ligowe punkty w Łodzi. O 19:08 pierwszy gwizdek spotkania z Łódzkim Klubem Sportowym.

Piękna, ale zarazem trudna historia łódzkich klubów w ostatnich latach spowodowała, że dopiero dzisiaj rozegramy pierwszy mecz o stawkę w tym niezwykle ważnym mieście na piłkarskiej mapie Polski.

Jesienią w Niepołomicach pierwsze spotkanie obu drużyn wygrał 2-0 zespół, który jutro wystąpi w roli gospodarza. Rewelacyjny beniaminek w 2019 roku osiągnął niewiarygodną wręcz formę. Komplet 15 punktów przy bilansie bramkowym 13-0 pokazuje jak trudne i zarazem ciekawe zadanie czeka jutro naszą drużynę.

ŁKS zdecydowanie wydaje się być na kursie do Ekstraklasy i jest na dobrej drodze by zaliczyć trzeci awans z rzędu. Jeszcze w sezonie 16/17 nasi rywale występowali bowiem na boiskach 3 ligi.

Świetne wyniki łodzian spowodowały ogromne zainteresowanie nadchodzącym meczem. Wszystkie bilety na potyczkę przeciwko naszej drużynie zostały wyprzedane w dni poprzedzające spotkanie.

Oba zespoły w tygodniu nadrabiały ligowe zaległości. Dla naszej drużyny wyjazd do Bielska-Białej okazał się mało udany, bowiem mecz zakończył się naszą porażką 3-1. Zdecydowanie w lepszych nastrojach z Bytowa wracali zawodnicy ŁKS-u, którzy wygrali 2-0.

Wysoka forma ŁKS-u ma swoje odzwierciedlenie w ofercie Fortuny. Wiara w naszą drużynę i ewentualny sukces Puszczy może jednak przynieść spore wygrane. Kurs na zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Tułacza wynosi 5.5. Żubry otworzą wynik jutrzejszego meczu? Kurs na takie zdarzenie wynosi 3.05.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Początek spotkania ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice zaplanowano nietypowo o godzinie 19.08. Serdecznie zapraszamy na klubową relację minuta po minucie z tego meczu.

Spotkanie kończące 27. kolejkę Fortuna 1 ligi poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina.