Inauguracyjny niedosyt

W ostatnią niedzielę III ligowe rozgrywki rozpoczęły piłkarki Puszczy Niepołomice.

Na swój pierwszy mecz podopieczne Tomasza Słabonia wybrały się na Podhale do Szaflar. Już od pierwszej minuty widać było na boisku iż góralki nie oddają łatwo punktów drużynie z górnej części tabeli. W naszym ataku dwoiła i troiła się Natalia Radwańska i po jednym ze strzałów tylko słupek uratował bramkarkę gospody, które również miały swoje sytuacje, lecz nasza obrona tego dnia nie pozwała na zbyt wiele rywalkom z Podhala.

Po zmianie stron jeszcze bardziej tempo podkręciły niepołomiczanki jednak brakowało wykończenia akcji. Po faulu na Radwańskiej bardzo dobrze piłkę z rzutu wolnego uderzyła lewą nogą młoda Gabriela Siuda niestety kolejny raz bramkarkę Szaflar wyręczyła tym razem poprzeczka. Mecz kończy się podziałem punktów, a w szatni drużyny Puszczy panował podobny nastrój i niesmak jak rok temu po inauguracji w Nowym Wiśniczu kiedy to mecz Puszcza zremisowała 2:2. Miejmy nadzieję że również wzorem poprzedniej wiosny nasze Panie rozpędzać będą się z meczu na mecz.

Najbliższa szansa do rehabilitacji już w najbliższą niedzielę kiedy to zagramy z vice liderkami grupy piłkarkami Iskry Brzezinka.

Zapraszamy już dziś na ten mecz na stadion Naprzodu w Ochmanowie na godzinę 11.