Informacja na temat sprzedaży biletów na mecz z Ruchem Chorzów

Już 30 września o godzinie 17:30, Puszcza Niepołomice na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie zmierzy się z Ruchem Chorzów. 

Sprzedaż internetowa wejściówek na to spotkanie rusza jutro (środa) o godzinie 17:00. Bilety będzie można nabyć TUTAJ.

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADMI ZAKUPU BILETÓW NA TO SPOTKANIE!

  1. Na sektor B i E, zakup biletów możliwy jedynie przez osoby, które były na co najmniej jednym meczu domowym Puszczy Niepołomice w PKO BP Ekstraklasie.
  2. Osoby, które nie były do tej pory na żadnym meczu domowym naszej drużyny, mogą zakupić bilety na sektor G, F oraz H.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie osoby, które zakupiły karnet na sektor A, wyjątkowo na ten mecz zostały przeniesione na sektor E. W systemie czekają już na Was gotowe bilety.

Bilety będzie można również zakupić stacjonarnie w kasie klubu przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

  • We wtorek (26.09) od godziny 16:00 do 20:00
  • W czwartek (28.09) od godziny 16:00 do 20:00

BILET ULGOWY:

Dostępne są bilety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Bilety dla kobiet i dzieci do 13. roku życia dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci od 13. roku życia wchodzą na bilet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują bilety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze. Bilety te można zakupić jedynie stacjonarnie.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują bilety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.