INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM Z GÓRNIKIEM ZABRZE

W niedzielę wracamy do ligowych zmagań! O godzinie 12:30 przy ulicy Kałuży w Krakowie zmierzymy się z Górnikiem Zabrze. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym meczem! 

W sprzedaży są dostępne bilety na niedzielne spotkanie. Możecie je nabyć w sprzedaży internetowej (TUTAJ) oraz stacjonarnie w dniu meczu od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zachęcamy do skorzystania z punktów cateringowych dostępnych na stadionie.

Nie zabraknie także punktu sprzedaży gadżetów, który zlokalizowany będzie na sektorze B. Znajdziecie w nim koszulki meczowe, szaliki, a także wiele innych biało- niebieskich gadżetów.

W związku z remontem Mostu Dębnickiego w Krakowie występują duże utrudnienia w ruchu- na stadion wyruszcie wcześniej, aby zdążyć przed pierwszym gwizdkiem!

Jeśli podróżujesz na mecz samochodem, możesz zostawić go na pobliskich ulicach lub na podziemnym, płatnym parkingu pod Muzeum Narodowym (wjazd od al. Mickiewicza). Uwaga! Od poniedziałku do soboty  w godzinach od 10 do 20 okoliczne ulice objęte są strefą płatnego parkowania.

Pamiętaj o bilecie w wersji drukowanej lub na urządzeniu mobilnym. Aby wejść na stadion wymagany jest ważny dokument tożsamości! Jeśli masz bilet na sektor B, E, F, VIP wejdziesz od ulicy Kałuży. Na sektor A, G, H wejdziesz od ulicy Kraszewskiego.

Bramy stadionu zostają otwarte o godzinie 10:30. RAZEM PO ZWYCIĘSTWO!