INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM Z LECHEM POZNAŃ

Dziś o godzinie 17:30 na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie zmierzymy się z Lechem Poznań. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym meczem.

W dalszym ciągu możecie nabyć bilety na sobotnie spotkanie- w sprzedaży internetowej (TUTAJ) oraz stacjonarnie od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zachęcamy do skorzystania z punktów cateringowych dostępnych na stadionie.

Od godziny 15:30 w punkcie sprzedaży gadżetów możecie nabyć szaliki, koszulki i inne gadżety Puszczy Niepołomice. Punkt zlokalizowany będzie przed stadionem od ulicy Kałuży. Również tam dostępny będzie dla Was zawodnik Puszczy Niepołomice, z którym możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zgarnąć autograf. Na najmłodszych czekają animatorzy.

Pamiętajcie o utrudnieniach w ruchu! Na stadion wybierzcie się wcześniej, aby zdążyć przed pierwszym gwizdkiem.

Jeśli podróżujesz na mecz samochodem, możesz zostawić go na pobliskich ulicach lub na podziemnym, płatnym parkingu pod Muzeum Narodowym (wjazd od al. Mickiewicza). Uwaga! Od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20 okoliczne ulice objęte są strefą płatnego parkowania.

Pamiętaj o bilecie w wersji drukowanej lub na urządzeniu mobilnym. Aby wejść na stadion wymagany jest ważny dokument tożsamości! Jeśli masz bilet na sektor B, E, F, VIP wejdziesz od ulicy Kałuży. Na sektor A, G, H wejdziesz od ulicy Kraszewskiego.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15:30.

Do zobaczenia na meczu!