Informacje przed meczem z ŁKS-em Łódź

Przed nami mecz 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego zmierzymy się z ŁKS-em Łódź. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym spotkaniem!

 1. Bilety
  Wejściówki możecie nabyć internetowo- bilety.puszcza-niepolomice.pl  lub stacjonarnie (dziś od godziny 16:00-20:00 w kasie stadionu przy ulicy Kusocińskiego w Niepołomicach). Jeśli kupujesz bilet przez Internet, zapoznaj się z zasadami przyznawania zniżek dostępnymi TUTAJ.
  Sprzedaż biletów w dniu meczu od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.
 2. Pamiętaj o wcześniejszym przybyciu na stadion!
  W związku z remontem Mostu Dębnickiego w Krakowie występują duże utrudnienia w ruchu. Oczekiwanie do pierwszego gwizdka, umilą Ci punkty gastronomiczne zlokalizowane na stadionie.
 3. Parkingi
  Jeśli podróżujesz na mecz samochodem, możesz zostawić go na pobliskich ulicach lub na podziemnym, płatnym parkingu pod Muzeum Narodowym (wjazd od al. Mickiewicza). Uwaga! Od poniedziałku do soboty  w godzinach od 10 do 20 okoliczne ulice objęte są strefą płatnego parkowania.
 4. Sprzedaż gadżetów na stadionie
  Podczas meczu z ŁKS-em Łódź nie będzie stoiska z gadżetami zlokalizowanego na stadionie. Jeśli chcesz zakupić gadżet, skorzystaj z naszego sklepu internetowego: sklep.puszcza-niepolomice.pl
 5. Otwarcie bram stadionu
  Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15:30.
 6. Wejście na stadion
  Pamiętaj o bilecie w wersji drukowanej lub na urządzeniu mobilnym. Aby wejść na stadion wymagany jest ważny dokument tożsamości! Jeśli masz bilet na sektor B, E, F, VIP wejdziesz od ulicy Kałuży. Na sektor A, G, H wejdziesz od ulicy Kraszewskiego.