Jakov Blagaić: Widzimy się na stadionie!

Kolejnym nowym graczem w naszym zespole został 24-letni ofensywny pomocnik, pochodzący z Chorwacji Jakov Blagaić. W minionym sezonie został mistrzem Bośni i Hercegowiny z FK Borac Banja Luka – dziś kontynuuje karierę w Niepołomicach. Podczas krótkiej rozmowy spytaliśmy go o plany oraz pierwsze wrażenia z pobytu w Polsce.

Witamy w Puszczy Niepołomice! Co skłoniło Cię do dołączenia do naszego klubu i co najbardziej Cię ekscytuje w tym nowym rozdziale?

Dziękuję bardzo. Słyszałem wiele o klubie i lidze. Mam w Polsce wielu znajomych, którzy opowiedzieli mi wiele dobrego o Puszczy i emocjach, związanych z tym klubem. To właśnie dla emocji gramy, są najważniejsze. Dlatego wszyscy zaczęliśmy grać w piłkę nożną. Bardzo mi się to podoba. Trener również powiedział mi wiele miłych słów. Nie mogę się doczekać początku tej przygody.

Jak opisałbyś swoje odczucia po przyjeździe do Polski, do Niepołomic?

Jak już mówiłem, podoba mi się tutaj. Wszyscy przywitali mnie bardzo ciepło, więc jestem zadowolony i czekam na start rozgrywek.

Jakie cele osobiste i drużynowe planujesz osiągnąć?

Nie lubię mówić o sobie. Mam nadzieję, że drużyna osiągnie dobre wyniki. Jeśli jej będzie dobrze szło, to i mnie również. Kibice – widzimy się na stadionie!