„Jedziemy wygrać”

Nie bawimy się w żadne kalkulacje. Do Siedlec jedziemy z prostym nastawieniem, chcemy zdobyć trzy punkty” – zapowiedział dzisiaj trener Tomasz Tułacz.

Cel nadrzędny zrealizowaliśmy, ale to nie znaczy, że jesteśmy już na wakacjach i dwa ostatnie mecze możemy odpuścić. Wciąż mamy szansę na poprawę miejsca w tabeli i chcemy skończyć sezon jak najwyżej – stwierdził szkoleniowiec Puszczy Niepołomice.

Oczywiście, że szansę mogą dostać piłkarze, którzy  grali mniej, ale w dużej mierze zmiany wynikać będą z problemów zdrowotnych. W Siedlcach z pewnością nie zagrają zawodnicy kontuzjowani: Bartosz Żurek, Dawid Nowak, Marcin Orłowski i Longinus Uwakwe. Za kartki pauzować będzie Dawid Ryndak.  Dodatkowo dwóch naszych piłkarzy jest solidnie poobijanych i o tym czy zagrają zadecydujemy tuż przed meczem – dodał.

Wiem, że wczoraj miała miejsce próba oświetlenia. Cieszę się, że to kolejny krok w historii tego klubu. Nie pozostaje napisać nam kolejny i wyśrubować nasz wynik w tabeli – zakończył Tomasz Tułacz.

Mecz Pogoń Siedlce – Puszcza Niepołomice, w niedzielę 27 maja o godzinie 12.45.