Juniorzy na półmetku

Siedem z piętnastu meczów zaplanowanych do końca roku rozegrali juniorzy starsi Puszczy Niepołomice w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Piłkarze trenowani przez trenera Leszka Taraska zajmują aktualnie 9 miejsce w gronie 16 drużyn.

Sezon drużyna rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa 6-3 odniesionego nad Unią Tarnów. Później jednak w kolejnych 4 meczach naszym Juniorom nie udało się zdobyć choćby punktu, lepsi od naszej drużyny byli kolejno młodzi piłkarze Hutnika, Limanovii oraz AP Profi Zielonki.

Na zwycięską ścieżkę Juniorzy Starsi wrócili w piątej serii gier po wyjazdowej wygranej z Dunajcem Nowy Sącz. Kolejne 3 punkty nasi Juniorzy dopisali do swojego konta w 6 serii gier, pokonując 3-1 Dalin Myślenice. W ostatniej rozegranej jak dotąd kolejce Puszcza przegrała 4-2 z Sokołem Sopnice. Najbliższe starcie Juniorów Starszych to wyjazd do Bochni na mecz z tamtejszym BKS-em. Mecz ten zostanie rozegrany w niedzielę 24 września. Początek meczu o 10:30.

Kolejne spotkanie u siebie (Puszcza mecze w roli gospodarza rozgrywa na obiekcie Piłkarza w Podłężu) podopiecznych trenera Taraska czeka 1 października. Wtedy do Podłęża zawita Soła Oświęcim.

Strzelcy bramek dla Juniorów Puszczy: Dawid Górski – 6, Piotr Kolasa – 4, Dawid Książek, Patryk Szewczyk, Przemysław Głowacki, Mateusz Kania, Marcel Wilczyński, Michał Kołodziejczyk (po jednej)

wynika za ŁączynasPiłka.pl