Karnety na rundę wiosenną!

Tak to już najwyższa pora by nabyć karnet na rundę wiosenną przy Kusocińskiego 2!

Na początku marca zostaną wznowione rozgrywki w II lidze piłkarskiej, a to oznacza, że sympatycy naszego klubu będą mogli znów kibicować naszej drużynie w meczach o ligowe punkty.

Jedno jest pewne 6 meczów zostanie rozegranych w Niepołomicach, a jeśli zespół Okocimskiego Brzesko wystartuje w rozgrywkach II ligi to, ten mecz posiadacze karnetów obejrzą bez dodatkowych opłat. Ceny karnetów na rundę wiosenną rozpoczynają się od 5 złotych!

Rywalizację na własnym stadionie rozpoczniemy w sobotę 12 marca meczem z Olimpią Zabrów. Dwa tygodnie później zmierzymy się z Polonią Bytom. W niedzielę 17 kwietnia zagramy ze Stalą Stalowa Wola, a 1 maja naszym przeciwnikiem w Niepołomicach będzie zespół Błękitnych Stargard Szczeciński. Jedyny mecz w środku tygodnia rozegramy w środę 11 maja, kiedy to podejmiemy Legionovię. Na niedzielę 22 maja został zaplanowany mecz z Okocimskim Brzesko – nie jest jednak pewne, czy ten mecz zostanie rozegrany. Ostatnie spotkanie tej wiosny zagramy w sobotę 4 czerwca. Na zakończenie rozgrywek podejmiemy zespół Radomiaka Radom!

Karnet normalny na rundę wiosenną będzie kosztował 60 złotych, ulgowy 25 złotych, a karnet dla dzieci i kobiet to wydatek rzędu 5 złotych!
Zapraszamy do klubowego sekretariatu!

Karnet to jedyna możliwość zarezerwowania sobie swojego ulubionego miejsca na naszej trybunie na wszystkie mecze rundy wiosennej!