Karnety – wiosna 2017

karnety-wiosna-17Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną piłkarskiej II ligi. 

Za nami niezwykle emocjonująca runda jesienna po której nie możemy się już doczekać powrotu na drugoligowe boiska. Walka o awans do pierwszej ligi trwać będzie w najlepsze, a karty w decydującej rozgrywce będzie rozdawać również nasz zespół, zajmujący 4 – barażowe miejsce w tabeli II ligi.

Serdecznie zapraszamy do zakupu karnetów na wszystkie mecze II ligi rozgrywane wiosną 2017 roku na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Przed nami 8 emocjonujących spotkań w których Puszcza mierzyć się będzie z Radomiakiem Radom, Stalą Stalowa Wola, Błękitnymi Stargard, Kotwicą Kołobrzeg, Polonią Bytom, Polonią Warszawa, Wartą Poznań i Gryfem Wejherowo. Zdecydowana większość spotkań (siedem) zostanie rozegrana w sobotę, jeden mecz (z Polonią Bytom) rozegramy w środę 6 maja.

Ceny biletów na pojedyncze spotkania pozostają bez zmian (normalny – 12 złotych, ulgowy – 5 złotych, kobiety i dzieci – 1 złoty).

Karnety tradycyjnie pozwalają oszczędzić czas i pieniądze naszym sympatykom oraz zagwarantować sobie „zablokowanie” swojego ulubionego miejsca na naszej trybunie.

Ceny karnetów:
– normalny 72 złote
– ulgowy 30 złotych
– specjalny 6 złotych

Łatwo można więc policzyć, że posiadacze wejściówek na całą rundę dwa spotkania ligowe obejrzą bez za darmo!

Karnety można nabyć w klubowym sekretariacie.

Zapraszamy!