Każda passa ma swój koniec

Przed nami starcie z ŁKS-em Łódź. Wiele przed tym meczem pisać nie trzeba. Na trybuny wracają kibice i mamy nadzieję, że z ich pomocą uda się odnieść zwycięstwo i zakończymy serię bez zwycięstwa w Fortuna 1 Lidze. 

ŁKS nie ta wyobrażał sobie wiosnę w Fortuna 1 Lidze. Zespół z Łodzi wygrał w 2021 roku tylko 4 mecze, ostatnie zwycięstwo odniósł pod koniec kwietnia, a w 3 ostatnich meczach zdobył 2 punkty. Tym samym drużyna Ireneusza Mamrota zajmuje na ten moment ostatnie miejsce premiowane grą w barażach. Łodzianie zdobyli do tej pory 48 punktów i do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem tracą aż 8 punktów.

W delegacji ŁKS zdobył jak dotąd 22 punkty i plasuje się pod ty względem na 5 miejscu w gronie pierwszoligowców. W 14 meczach na wyjeździe łodzianie wygrywali siedmiokrotnie. 6 razy ponieśli porażkę i tylko raz zremisowali. Piłkarze ŁKS-u są skuteczni na wyjazdach. Do tej pory strzelili 19 goli, a sami stracili ich tylko 12. Kurs w Fortunie, że jutro ŁKS nie zachowa czystego konta to 1.58.

Przed nami 4 spotkanie z ŁKS-em. Bilans meczów jest wyrównany i wynosi 1-1-1. Bilans bramkowy nieznacznie przemawia na korzyść naszych rywali i wynosi 6:5. Szczególnie zacięte było ostatnie spotkanie w Łodzi. Po szalonym spotkaniu wywieźliśmy 1 punkt po remisie 4:4. Kurs w Fortunie, że jutro strzelimy gola w obu połowach to 5.9.

Przypominamy, że w 30. kolejce gole strzelone przez piłkarzy mają szczególną wartość. Za każdą bramkę sponsor tytularny rozgrywek – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie płaci 1000 złotych nasz rzecz Zuzi Kaproń.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.