Kończymy udany rok

Świetne wyniki na Stadionie Miejskim w Niepołomicach osiągali piłkarze Puszczy w 2017 roku. Jutro rozegrają ostatni mecz przed własną publicznością.

Fantastycznie radząca sobie w rozgrywkach Nice 1 ligi Puszcza Niepołomice kończy powoli pierwszą rundę rozgrywek na zapleczu Lotto Ekstraklasy. W sobotę 4 listopada o godzinie 13.00 podejmie przy Kusocińskiego 2 w Niepołomicach ekipę Pogoni Siedlce.

W ligowej tabeli podopieczni trenera Tomasza Tułacza zajmują bardzo wysokie czwarte miejsce. Rywale Puszczy są na dwunastym miejscu. Warto jednak zaznaczyć, że Pogoń Siedlce to należy do grupy najlepszych drużyn w lidze, jeśli chodzi o punkty zdobywane na wyjazdach. Spośród 19 punktów zdobytych w tym sezonie, aż 13 oczek siedlczanie dopisali po czekach rozgrywkach na boiskach rywali.

W ostatniej kolejce Pogoń Siedlce przegrała u siebie po interesującym meczu z liderem rozgrywek, Miedzią Legnica 2-3. Tydzień wcześniej potrafiła jednak na wyjeździe pokonać drugą w tabeli Chojniczankę Chojnice. Jeszcze Lepsze wyniki notuje Puszcza, która jest niepokonana od 30 września, notując ostatnimi czasy trzy kolejne zwycięstwa.

Jutro na zakończenie niezwykle udanego roku przy Kusocińskiego piłkarze Puszczy z pewnością będą chcieli potwierdzić wyborną dyspozycję.

Puszcza Niepołomice – Pogoń Siedlce
sobota, 4 listopada, g. 13.00

Bilety na mecz można kupić za pośrednictwem portalu: bilety.pax.pl
W dzień meczowy kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach będą czynne od godziny 11:00.

Zapraszamy!