Królewski obiad

 

zdjecie-z-zamkuWczoraj na Zamku Królewskim w Niepołomicach piłkarze Puszczy spotkali się z Zarządem Klubu i burmistrzem Romanem Ptakiem.

Obiad był doskonałą okazją do podsumowania tegorocznych występów drużyny w II lidze i przede wszystkim w Pucharze Polski. Prezes klubu Jarosław Pieprzyca gratulując zawodnikom osiągniętego już rezultatu wyraził nadzieję, że okazji do tak uroczystych spotkań będzie w tym sezonie jeszcze kilka.

Trener Tułacz podkreślił, że osiągnięty wynik to dowód zespołowej pracy piłkarzy, działaczy, sztabu szkoleniowego oraz sponsorów, którzy zaufali temu projektowi i chcą go wspierać.

Burmistrz Roman Ptak chwalił determinację zawodników nie tylko podczas pucharowego meczu z Lechią o którym usłyszała cała piłkarska Polska, ale podczas ligowego meczu w Bytomiu, który został rozegrany zaledwie kilka dni po pucharowej batalii. Wszyscy pamiętamy jakie problemy w lidze po meczach Pucharu Polski mieli piłkarze Błękitnych Stargard. Wam udało się zdobyć ważne punkty i spokojnie patrzeć w przyszłość – mówił Roman Ptak.

W imieniu zawodników zgromadzonym gościom, a przede wszystkim sztabowi trenerskiego podziękował kapitan Puszczy Michał Mikołajczyk. Michał obiecał, że w ćwierćfinale zespół będzie walczył równie ambitnie jak w dotychczasowych spotkaniach.

W walce o półfinał Pucharu Polski, Puszcza Niepołomice zmierzy się w dwumeczu z Pogonią Szczecin. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Niepołomicach, rewanż odbędzie się w Szczecinie. Dokładne terminy meczów nie zostały jeszcze ustalone przez PZPN.