Krótka konferencja

Bardzo krótko trwała pomeczowa konferencja prasowa. O to co mieli dziś do powiedzenia trenerzy Puszczy Niepołomice i Okocimskiego Brzesko. 

Dariusz Wójtowicz (Puszcza Niepołomice): Chyba jest taki wymóg Polskiego Związku Piłki Nożnej aby przychodzić na konferencje. To przyszedłem. Chciałem powiedzieć, że bardzo się cieszę, że mam szczęśliwą rodzinę, wspaniałą żonę i dwójkę dzieci. Jest mi w życiu bardzo dobrze. Wykonuję piękny zawód trenera. I chciałbym go dalej wykonywać…. Uczciwie.   

Dariusz Siekliński (Okocimski Brzesko): Cieszymy się ze zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo dobry mecz z bardzo trudnym przeciwnikiem, który będzie w moim przekonaniu główną siłą i zespołem kandydującym do awansu. Momentami dominowaliśmy Puszczę. Dziękuję chłopakom za determinację i za to co zrobili. Wiemy, że to pierwszy mecz wygrany przez Okocimskiego Can-Pack od roku. I również to zwycięstwo chcielibyśmy zadedykować prezesowi Waśce z Can-Packu, który nas ciągle wspiera. Są następne mecze. Kolejny już za cztery dni. Walczymy i nie będziemy się poddawać. 

/MB/