Kryniczanka dołącza do rodziny Puszczy Niepołomice!

Miło nam poinformować, że uznany producent wody mineralnej- Kryniczanka została Partnerem Klubu i Akademii Puszczy Niepołomice!

Kryniczanka to marka z 230-letnią tradycją wydobywania najlepszej, wysokozmineralizowanej wody prosto z Krynicy-Zdrój.

Bardzo miło jest mi powitać nowego Partnera Puszczy Niepołomice. To współpraca, która nie tylko jest ukierunkowana na pierwszą drużynę, ale także na naszą Akademię, gdzie na co dzień trenuje tu ponad 300 zawodników. Jestem przekonany, że obie strony dzięki otwartości i chęci działania będą bardzo zadowolone z osiągniętych rezultatów wspólnej pracy- mówi Marek Bartoszek, prezes Niepołomickiego Sportu S.A.

Z dumą ogłaszamy, że marka Kryniczanka będzie towarzyszyła zawodnikom MKS Puszcza Niepołomice. Nasze produkty doskonale komponują się z potrzebami sportowców, wspierając ich formę i pozytywnie wpływając na wyniki sportowe.– mówi Marcin Krzemiński, Prezes Zarządu Spółki Uzdrowisko Krynica-Żegiestów. Naturalna Woda Mineralna Kryniczanka jest polecana osobom aktywnym ruchowo, wspiera organizm dostarczając mu niezbędne składniki mineralne. To idealny towarzysz dla zawodnika i dla kibica, zarówno na co dzień jak i podczas meczu. – dodaje prezes Marcin Krzemiński.

Więcej o Marce „Kryniczanka”: https://kryniczanka.pl/