Kup bilet już dziś!

Nie stój w kolejce kup bilet na mecz z Olimpią już dziś.

4 zwycięstwa w 5 ostatnich meczach zanotowali piłkarze Puszczy Niepołomice. W sobotę 15 marca I liga wraca do Niepołomic. Pierwszym rywalem Puszczy w 2014 w meczu u siebie będzie Olimpia Grudziądz.
Internetowa sprzedaż biletów wystartowała już w ubiegłym tygodniu. Bilety podobnie jak jesienią można kupić za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl. Codziennie w godzinach 10-16 bilety na ten mecz można kupić również w budynku klubowym.

Z związku z planowaną przebudową stadionu Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice, zrezygnował ze sprzedaży karnetów na wiosenne mecze przy Kusocińskiego. Wiąże się to z dużym prawdopodobieństwem rozpoczęcia prac budowlanych w trakcie trwania rundy. W trosce o komfort naszych kibiców, nie możemy zagwarantować, że miejscówki wykupione na karnetach będą ważne przez całą rundę wiosenną, gdyż główna trybuna może zostać wyłączona z użytkowania w trakcie trwania rozgrywek.

Ceny biletów obowiązujące jesienią pozostają bez zmian:
bilet normalny: 12zł
bilet ulgowy 10 zł (emeryci, renciści, studenci oraz młodzież szkolna od lat 15)
bilet specjalny 1zł (dzieci i kobiety)

Uwaga! W dniu meczu bilety będzie można nabyć od godziny 9.00 również w budynku klubowym. Od godziny 11.00 bilety będę dystrybuowane również w kasie na stadionie.

Sprzedaż internetowa kończy się 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Poniżej przypominamy jak należy dokonać takiej transakcji. Każdy kibic może kupić bilet na mecz nie wychodząc z domu. Jak to zrobić?
1. Należy kliknąć w ten odnośnik: http://bilet.pax.pl i wybrać zakładkę piłka nożna.
2. Zarejestrować się w serwisie podając swój login, adres e-mail oraz hasło.
3. Wybrać miejsce według klucza: sektor, rząd, numer krzesełka
4. Zaznaczyć odpowiedni bilet (normalny, ulgowy, specjalny)
5. Zapłacić za bilet przelewem internetowym
6. Wydrukować bilet
7. Przyjść na mecz!
Przypominamy, że do zakupu biletów na mecze Puszczy Niepołomice niezbędna jest karta kibica, którą można wyrobić w budynku klubowym. Koszt zaopatrzenia się kartę wynosi 10 złotych. W celu uniknięcia kolejek zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów!
Do zobaczenia przy Kusocińskiego!