Kup bilet, wygraj nagrodę!

 

IMG_1304W sobotę start nowego sezonu II ligi na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Puszcza w meczu II kolejki podejmie Siarkę Tarnobrzeg. W przerwie spotkania tradycyjnie rozlosowane zostaną nagrody od naszych sponsorów.

Najdroższy bilet na mecz Puszczy Niepołomice kosztuje 12 złotych. Tymczasem w czasie każdego spotkania sympatyk obecny na meczu bierze udział w losowaniu upominków. Tradycyjnie pizzeria Rooster z Niepołomic przekaże nam vouchery na pyszną pizzę, którą kibic będzie mógł odebrać zaraz po meczu!

Kibice korzystający z mikrobusów firmy Mat-Pol będą mieli okazję wyjść ze spotkania Puszczy Niepołomice z biletem na okaziciela, z którym bezpłatnie przez 30 dni można poruszać się busami linii Mat-Bus.

Dodatkowo w trakcie każdego meczu rozlosujemy okolicznościowy proporczyk, dokładnie taki sam jaki nasz kapitan wręcza kapitanowi drużyny przeciwnej. Znajdziecie na nim herby drużyn biorących udział w meczu, numer kolejki oraz datę i godzinę spotkania.

Bilety w rundzie jesiennej na poszczególne mecze prezentują się następująco:
– bilet normalny – 12 złotych
– bilet ulgowy – 5 złotych (emeryci, renciści, członkowie klubu, młodzież szkolna, studenci)
– bilet specjalny – 1 złoty (kobiety, dzieci)

Pierwsza okazja do zdobycia nagród już w sobotę podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg! Początek meczu o godzinie 17.00.

Bilety na to spotkanie można kupić w dniu meczu w kasie biletowej czynnej od godziny 15:00.

Przypominamy o możliwości zakupu karnetów, dzięki którym cena za jeden mecz jest jeszcze bardziej atrakcyjna, a spotkanie z Koroną Kielce i ewentualne przyszłe mecze w Pucharze Polski obejrzymy za darmo! Informację o karnetach można znaleźć klikając w ten link.