Liczymy na rewanż

Przed nami rywalizacja z Zagłębiem Sosnowiec. Jesienny mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem drużyny z Sosnowca.

Zawodnicy Puszczy Niepołomice wracają do rywalizacji na swoim Stadionie. W sobotę 17 marca o godzinie 14.00 na inaugurację walki o ligowe punkty w 2018 roku zmierzymy się z Zagłębiem Sosnowiec, 9 aktualnie drużyna ligi.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w bieżącym sezonie było debiutem na ławce trenerskiej Zagłębia Dariusza Dudki. Mecz w roli szkoleniowca wypadł okazale, bowiem jego zespół potrafił wywalczyć przed własną publicznością komplet punktów. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył Patryk Mularczyk, ale trzeba pamiętać, że Puszcza od 47 minuty meczu grała w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Longinusa Uwakwe.

Goście sobotniego meczu są najwyżej sklasyfikowaną drużyną spośród zespołów, które ledwie dwa razy potrafili wygrać spotkanie wyjazdowe. Ta statystyka pokazuje, że Zagłębie punktuje przede wszystkim u siebie.

Nasi najbliżsi rywale przyjadą do Niepołomic po porażce 0-2 z ligowym liderem Miedzią Legnica. W pierwszej tegorocznej kolejce Zagłebie wygrało natomiast w Siedlcach z Pogonią, skromnie 1-0 po bramce lidera strzelców Nice 1 ligi Szymona Lewickiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na sobotni mecz. Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Korpalskiego usłyszymy o godzinie 14.00. Bilety na to spotkanie można kupić w internetowej przedsprzedaży korzystając z serwisu bilet.pax.pl

W dniu meczu, kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach będą czynne od godziny 12.00. Jednocześnie przypominamy, że wciąż można nabyć karnet na wiosenne mecze Puszczy. Szczegóły dotyczące karnetów można znaleźć tutaj.