Lider zawita do Niepołomic

Lider Fortuna 1 Ligi – Bruk-Bet Termalika Nieciecza to kolejny rywal, który pojawi się przy K2. Początek spotkania o 12:30, a mecz będzie transmitowany w serwisie IPLA. 

„Słonie” po 12. kolejkach zgromadziły 33 punkty i o 1 punkt wyprzedzają ŁKS. Bilans spotkań Bruk-Betu to 11 zwycięstw i tylko 1 porażka. Imponuje również bilans bramkowy, który wynosi 23:6. W ostatnich 7 spotkaniach zespół z Niecieczy odniósł komplet zwycięstw. Kurs w Fortunie, że jutro strzelimy bramkę jako pierwsi to 2.35.

Puszcza w niedzielę po szalonym meczu zremisowała w Łodzi z ŁKS-em 4:4, choć  po 15 minutach przegrywaliśmy 2:0. Bohaterem spotkania został Wiktor Żytek. Pomocnik Żubrów zdobył 3 gole i został wybrany piłkarzem kolejki. Dzięki remisowi Puszcza przedłużyła serię bez porażki do 4 meczów. Co więcej Żubry na własnym stadionie nie przegrały 6 ostatnich spotkań. Kurs w Fortunie, że jutro wygramy obie połowy to 16.

W oficjalnych spotkaniach zmierzymy się po raz 7. Bilans dotychczasowych potyczek jest korzystny dla naszego zespołu i wynosi 3-2-1. Stosunek bramkowy wynosi natomiast 8:6 również na naszą korzyść.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.