Liga wraca na K2!

terminarz-II-liga (1)W niedzielę 5 marca drugoligowy hit w pierwszym meczu ligowym w 2017 roku.

Wszystkie oczy kibiców drugiej ligi będą w niedzielę zwrócone na Stadion Miejski w Niepołomicach. To właśnie tutaj już w pierwszym meczu w 2017 roku czwarta w tabeli Puszcza Niepołomice podejmie wicelidera rozgrywek drużynę Radomiaka Radom.
Przed nami niezwykle ważne spotkanie w kontekście układu tabeli i dobrej pozycji wyjściowej przed finiszem drugoligowych rozgrywek. Radomiak, przyjedzie do Niepołomic mając punkt straty do ligowego lidera, Rakowa Częstochowa.

W zimie w Niepołomicach doszło do kadrowej ewolucji. Drużynę opuścili zawodnicy, którzy nie byli zadowoleni z liczby minut spędzonych na boisko minionej jesieni. Z Puszczą definitywnie rozstali się Daniel Barbus i Roman Stepankov, wiosnę na wypożyczeniach spędzą Dawid Kuliga i Łukasz Krzysztoń, a wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał także Dominik Maluga.
Puszczę w przerwie zimowej wzmocnili: Mateusz Bartków, obrońca z pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, Damian Łanucha, który ostatnio grał w trzecioligowych Karpatach Krosto, a wcześniej w drugoligowej Stali Stalowa Wola, a także grupa młodzieżowców, którzy wobec rekonwalescencji Marcina Staniszewskiego, mają spore szanse na zaistnienie w pierwszej ‘11’. Są to: pomocnik Dominik Zawadzki (AS Progres), napastnik Dawid Szagała (Stal Mielec), bramkarz Kamil Główka (GKS Katowice) oraz powracający z wypożyczenia boczny obrońca Rafał Mikulec.

Wspomnienia z pierwszego meczu rozegranego w Radomiu lepsze mają zawodnicy Puszczy, który po bramce Macieja Domańskiego wywieźli z trudnego terenu cenne trzy punkty. Powtórzenie wyniku w Niepołomicach byłoby wymarzonym startem rudny rewanżowej.

Tą kibice Puszczy mogą obejrzeć kupując karnety na preferencyjnych warunkach. Zakup karnetu sprawia, że dwa mecze przy K2 sympatycy Puszczy obejrzą zupełnie za darmo. Więcej informacji dotyczącej karnetów można znaleźć tutaj.

Spotkanie z Radomiakiem Radom już w najbliższą niedzielę 5 marca. Początek meczu o 14:00.

Serdecznie zapraszamy!