Ligę kończymy w Poznaniu

Warta Poznań będzie ostatnim zespołem z którym powalczymy o ligowe punkty w 2018 roku.

Przed nami zakończenie ligowego, dobrego roku w wykonaniu naszych piłkarzy. Wiosna 2018 roku w roli beniaminka bez większych nerwów pozwoliła nam na kontrolowanie zespołów walczących o utrzymanie. Jesień pokazuje, że jesteśmy już przygotowani do walki jak równy z równym ze wszystkimi zespołami Fortuna 1 ligi.

Dobrym wynikiem z Wartą mamy szansę nie tylko przezimować na świetnym piątym miejscu w tabeli, ale również dobrze natchnąć się przed ostatnim meczem jaki we wtorek 4 grudnia czeka nas z Wartą Poznań. Pucharowe zmagania już we wtorek o 13:30!

Nim jednak przyjdzie nam powalczyć o awans, czas udanie zakończyć ligowy rok.

Warta Poznań w tym roku występuje w Fortuna 1 lidze w roli beniaminka. Gospodarze jutrzejszego spotkania balansują nad strefą spadkowo. Średnio zdobywają jeden punkt w meczu i przegrywają co drugie spotkanie w swoim wykonaniu.

W sierpniu w Niepołomicach nasi rywale znaleźli jednak sposób na naszą drużynę i wygrali przy K2 0-1 po trafieni Krzysztofa Biegańskiego. Obraz tamtego spotkania z pewnością nie odzwierciedlił wynik dlatego nasi piłkarze będą mieli jutro coś do udowodnienia.

Atutem Warty z pewnością będzie dłuższa przerwa między spotkaniami. Nasi rywale nie grali zaległego meczu w środku tygodnia i porażce w miniony piątek w Mielcu mogli się spokojnie przygotowywać do rywalizacji z nami. W nogach naszych zawodników jest środowym mecz ze wspomnianą Stalą , który przegraliśmy 0-1.

W Poznaniu trener Tułacz z pewnością nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Michała Czarnego, Bartosza Żurka i Longinusa Uwakwe. Do grona niedostępnych na mecz dołączyli Michał Mikołajczyk i Konrad Stępień, którzy w meczu ze Stalą „zarobili” po czwartej żółtej kartce. Absencja dwóch podstawowych zawodników w ostatnim czasie zawodników wymusi spore zmiany zwłaszcza w naszej linii obrony.

Warta również ma swoje problemy ,które najlepiej obrazuje passa czterech kolejnych porażek. Ostatni raz z punktów nasi rywale cieszyli się pod koniec października po zwycięstwie nad GKS-em Katowice.

Fortuna w faworycie spotkania upatruje naszą drużynę. Kurs na zwycięstwo Puszczy w Poznaniu wynosi 2.25. Bukmacher wierzy również, że to nasza drużyna otworzy wynik tego spotkania. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.77.

 

Wierzysz w zwycięstwo naszej drużyny? Zagraj z Fortuną! Przypominamy, że wszystkie spotkania Puszczy Niepołomice możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”