Łukasz Gorszkow trenerem Proszowianki

Łukasz Gorszkow zostanie pierwszym trenerem czwartoligowej MKS Nowa Proszowianka. Dziś zakończyła się jego współpraca z Puszczą Niepołomice. 

Prawie cztery lata pracował w Niepołomicach trener Łukasz Gorszkow. W tym czasie prowadził z powodzeniem drużynę Juniorów Starszych z którą awansował do rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Dobra praca z młodzieżą została doceniona możliwością pracy z pierwszy zespołem Puszczy po odejściu z klubu Dariusza Wójtowicza.

Trener Gorszkow od 8 paździrnika 2014 roku do 13 sierpnia 2015 roku był trenerem pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice. Puszcza za kadencji trenera Gorszkowa wyrównała swój najlepszych wynik w rozgrywkach Pucharu Polski, docierając do 1/16 finału tych rozgrywek. Pogromcą naszej drużyny była Lechia Gdańsk. Po zakończeniu przygody z pierwszą drużyną powrócił do pracy z zespołem Juniorów. Teraz znów zasiądzie na ławce trenerskiej drużyny seniorów.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom z którymi miałem okazję pracować w Niepołomicach, dziękuje Zarządowi za daną mi szansę oraz kibicom za wspieranie prowadzonej przeze mnie drużyny. Będę wspominał pracę w Puszczy ze sporym sentymentem. Coś się kończy, ale i coś się zaczyna. Czeka mnie kolejne ciekawe wyzwanie jakim będzie prowadzenie Proszowianki – powiedział dzisiaj Łukasz Gorszkow.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice serdecznie dziękuje trenerowi Łukaszowi Gorszkowowi za wkład w rozwój szkolenia młodzieżowego w naszym klubie oraz za wydatny udział w utrzymaniu pierwszej drużyny w drugiej lidze. Życzymy Trenerowi powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej życząc sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.