Miasto wierzy w Puszczę

Za nami spotkanie z Krystianem Zielińskim, pełniącym obowiązki burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice. Władze naszego miasta obiecały inwestycje na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Wczorajsze spotkanie o problemach i wyzwaniach stojących przed naszym klubem zakończyło się budującymi deklaracjami. Miasto i Gmina Niepołomice – główny inwestor i sponsor naszego klubu potwierdziło swoje zaangażowanie w działalność Puszczy. Nasz klub reprezentowali prezes Jarosław Pieprzyca oraz dyrektor Roman Koroza.

Pełniący Funkcję Burmistrza Krystian Zieliński ze zrozumieniem odniósł się do najważniejszego i najtrudniejszego projektu czekającego nas przy K2 jakim będzie instalacja systemu podgrzewanej murawy. To warunek niezbędny do otrzymania licencji na grę w Fortuna 1 lidze w przyszłym sezonie.

Dodatkowo w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać kilku mniejszych, ale równie kluczowych inwestycji. Miasto chce zakupić specjalne platformy na kamery telewizyjne zdecydowanie poprawiające jakość pracy operatorów stacji telewizyjnych – co pozwoli na łatwiejszą i częstszą realizację bezpośrednich transmisji z Niepołomic. Pełniący funkcję Burmistrza Niepołomic zadeklarował także wymianę bardzo wysłużonych wiat dla zawodników rezerwowych oraz instalację telebimu!

Cieszymy się, że Miasto i Gmina Niepołomice dostrzega nasze starania i chce wykorzystać nasz klub do dalszej promocji swojej marki.