Młode Żubry na podium

Młode Żubry czyli chłopcy z UKS Kazimierz – Niebiescy rozegrali swój ostatni mecz ligowy z FC Gwarek Wieliczka.

Chłopcy wygrali to spotkanie 5:1. Zwycięstwo to jest wisienką na torcie jeśli chodzi o rozgrywki żaków. Chłopcy ciężko trenowali przez cały rok w myśl filozofii W.Horsta „Funinho”. Jest to wydarzenie historyczne, ponieważ jest to pierwszy w historii szkółki UKS Kazimierz NSF i Puszczy Niepołomice tak dobry wynik w najniższej wiekiem lidze rozgrywkowej !

Wierzymy że ich gra, postawa, ambicja zaprocentują w przyszłości. Chłopcy mają za sobą ciężki sezon, wiele spotkań na różnych boiskach z różnymi rywalami, niemniej radość gry i zabawa z piłką była ogromna.

Nasi medaliści to: Mateusz Król , Patryk Kolber , Kacper Musz , Maciej Solarz , Mikołaj Solarz , Jakub Miklas , Damian Stępniowski , Karol Maj , Fabian Frankiewicz , Kacper Kostyra, oraz Filip Krystian jako jedyny z rocznika 2007 🙂 Na zdjęciach brakuje Patryka Kolbera który nie mógł wystąpić w tym meczu, a bez którego na przestrzeni całego sezonu tak dobry wynik nie byłby możliwy. Drużyna stanowi świetną grupę dzieci, zawodników i rodziców.

Współpraca z Państwem była dla mnie nie tylko przyjemnością, ale i zaszczytem , za co z całego serca dziękuje – trener Michał Horkawy

Trenerzy grupy: Michał Horkawy i Krzysztof Zajączkowski

/mh/