Mobilny Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego zawita na mecz Puszczy Niepołomice!

Mobilny Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Tym razem Showroom zawita do Krakowa na mecz Puszczy Niepołomice! Showroom przybliża wszystkim pełnoletnim Polakom szeroką ofertę Totalizatora Sportowego, jego historię oraz znaczenie dla sportu i kultury. Sposób przedstawiania możliwości firmy świadczy o tym, że jest w technologicznej i gamingowej europejskiej czołówce.

– Zapraszamy do Świata Rozrywki Totalizatora Sportowego, w którym najnowsze rozwiązania multimedialne spotykają się z bogatą ofertą i historią naszej firmy. Po sukcesie Muzeum Mobilnego, które z okazji Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego przejechało setki kilometrów, czuliśmy, że jako firma wciąż chcemy docierać do naszych klientów w najdalszych zakątkach Polski. Świat Rozrywki Totalizatora Sportowego to odpowiedź na tę potrzebę i możliwość zapoznania się z naszymi produktami w technologicznej, na wskroś interaktywnej odsłonie. Cieszymy się na to spotkanie, które i nam, i odwiedzającym, z pewnością przyniesie wiele inspiracji i dobrej zabawy! – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Wszystkie multimedialne prezentacje i całe wyposażenie są dostępne na mobilnej platformie. Wchodząc do jej wnętrza, odwiedzający stają się częścią świata rozrywki Totalizatora Sportowego, który nigdy wcześniej nie był prezentowany w tej formie. Znajdują się tu informacje o produktach i historii spółki, jej ambasadorach, wpływie firmy na rozwój sportu oraz kultury.

Tuż przy wejściu na graczy czeka mobilna kolektura LOTTO. Z kolei w głównej części znajdziemy interaktywne prezentacje produktów LOTTO, czyli znanych wszystkim dorosłym Polakom gier liczbowych, loterii pieniężnych oraz Gierek, a także strefę Toru Wyścigów Konnych Służewiec, historii spółki, fotobudkę i wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby do Świata Rozrywki Totalizatora Sportowego! Wstęp jest bezpłatny.