Na zakończenie Radomiak

Radomiak Radom, zajmujący obecnie 6 miejsce w tabeli będzie ostatnim rywalem Puszczy Niepołomice w sezonie 2015/2016. W zasadzie w II lidze w kwestii awansu do I ligi wszystko zostało już ustalone. Bezpośredni awans uzyskały drużyny Stali Mielec i Znicza Pruszków.

Niewiadomą pozostaje kto z dwójki GKS Tychy (56 oczek) i Wisła Puławy (54 oczka) i Siarka Tarnobrzeg (53 punkty) uzyska bezpośredni awans, kto zagra w barażach, a kto z tej trójki pozostanie w II lidze. Tyszanie w ostatniej kolejce zagrają z mistrzem II ligi Stalą Mielec, Wisła Puławy zmierzy się w wyjazdowym meczu z Olimpią Zambrów, a Siarka podejmie na wyjeździe Polonię Bytom.

O wiele ciekawiej może być na dole stawki… Gryf zajmujący przedostatnie miejsce w ligowej tabeli ma jeszcze szanse na zajęcie miejsca pozwalającego na utrzymanie ligowego bytu. W walkę uwikłana jest jeszcze Stal Stalowa Wola i Nadwiślan Góra, którego los zdaje się przesądzony, bowiem zespół z Góry, pogromca Puszczy w ostatniej kolejce nie otrzymał licencji na nowy sezon.

Puszcza i Radomiak w ostatniej kolejce grają w zasadzie o pozytywne zakończenie sezonu. Radomiak zajmuje 6 miejsce i zgromadził dotąd 50 punktów, Puszcza może wyrównać to osiągnięcie jeśli wygra dzisiejsze spotkanie.

Już w Górze trener Tułacz zdecydował się na spore roszady w składzie i pewnie podobnych zmian możemy się spodziewać w dzisiejszym spotkaniu. To test i możliwość pokazania się trenerowi dla zawodników, którzy w tej rundzie mieli mniej okazji do walki o ligowe punkty.

 

Początek meczu w sobotę 4 czerwca o 17.00. Zapraszamy!