Najlepszy piłkarz Małopolski

Czterech piłkarzy Puszczy Niepołomice zostało nominowanych w plebiscycie Gazety Krakowskiej na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski.

O miano najlepszego w kategorii: Najlepszy Piłkarz drugiej ligi rywalizują: Michał Mikołajczyk, Marcel Kotwica, Dariusz Gawęcki i Mateusz Broź.

W kategorii Odkrycie Roku o laur rywalizuje Łukasz Furtak.

Jak informuje redakcja Gazety Krakowskiej: Plebiscyt potrwa do 29 stycznia. Ta data to ostatni dzień głosowania za pomocą SMS-ów; wysyłać należy je na numer 72355, wpisując kod przypisany do kandydata. Głosować można także na kuponach; pierwszy zamieszczamy dzisiaj, ostatni ukaże się w „Gazecie Krakowskiej” 23 stycznia. Ważne, by do redakcji (aleja Pokoju 3, 31-548 Kraków) kupony dotarły do 27 stycznia; można dostarczać je pocztą, ale też osobiście.

Wyniki plebiscytu, którego współorganizatorami są Małopolski Związek Piłki Nożnej, Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa i Radio Kraków, ogłosimy na tradycyjnej piłkarskiej gali. Wówczas przyznamy też nagrodę specjalną – „Jasna Strona Futbolu”, ufundowaną przez prezydenta miasta Krakowa.

Aby zagłosować na Mateusza Brozia należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści 2LIGA.1, by poprzeć kandydaturę Dariusza Gawęckiego wysyłamy SMS o treści 2LIGA.3, wskazując Marcela Kotwicę SMS o treści 2LIGA.5, a chcąc oddać głos na Michała Mikołajczyka SMS o treści 2LIGA.7.

W kategorii Odkrycie Roku rywalizuje Łukasz Furtak. Aby zagłosować na prawe obrońcę Puszczy Niepołomice należy wysłać SMS o treści 72355 o treści ODKRYCIE.2. Co ciekawe w tej kategorii nominowany został również wypożyczony z naszego klubu do Hutnika Kraków Patryk Kołodziej.

Koszt jednego SMSa to 2,46zł z VAT. Aktualne wyniki można znaleźć tutaj.

Głosujemy!