„Nie jesteśmy na straconej pozycji”

Marcel Kotwica, zawodnik, który rozegrał najwięcej minut w sezonie 2015/2016 podsumował dla nas wydarzenia z ostatniego meczu Puszczy Niepołomice ze Stalą Mielec. 

Jak mogliśmy zaobserwować w trakcie meczu oba zespoły miały swoje sytuacje. Mieliśmy swoje okazje zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie. Trzeba przyznać, że mecz musiał się podobać. Dużo się działo. Mimo ciężkiego boiska gry w piłkę było naprawdę sporo. Rozgrywki zakończyliśmy na plus.  Złapaliśmy w końcówce bardzo dobry rytm, i tak naprawdę mało brakowało, żeby w niedzielę pokonać lidera. Teraz czas na przerwę i musimy dokończyć to co zaczęliśmy w kolejnych meczach, już w Nowym Roku – powiedział po meczu Marcel Kotwica.

Od kiedy Andrzej Sobieszczyk wrócił do bramki to praktycznie zaczarował naszą bramkę. Prócz meczu z Okocimskim, kiedy wszedł na murawę w trakcie meczu, nie puścił już bramki w tej rundzie. Cieszymy się, że nie tracimy bramek. Mamy nadzieję, że na wiosnę będziemy kontynuować tą serię – zauważył.

Cieszę się, że trener postawił na mnie w tej rundzie. Obdarzył mnie zaufaniem, dzięki czemu rozegrałem naprawdę bardzo dużo minut. Jestem zadowolony ze swojej postawy. Ale mam zamiar pracować jeszcze mocniej by stawać się coraz lepszym zawodnikiem – dodał.

Z meczu na mecz wyglądaliśmy coraz lepiej. Patrzymy optymistycznie na to co będzie się działo w przyszłym roku. Pewnie będą jakieś roszady, ale mamy nadzieję, że osiągną one pozytywny skutek. Mimo przerwy w rozgrywkach czeka nas ciężka praca, ale patrzymy w górę. Nie chcemy martwić się tym co dzieje się pod nami, tylko piąć się w tabeli. Nie jesteśmy na straconej pozycji – zakończył.