Niedziela będzie dla nas?

Czekamy na pierwsze ligowe zwycięstwo Żubrów w trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi. Czy nadejdzie w niedzielę? Rywalem będzie doskonale znany na pierwszoligowych boiskach Chrobry Głogów. 

Głogowianie mają za sobą 4 mecze w Fortuna 1 Lidze i 7 punktów na koncie. Warto jednak dodać, że Chrobry dotychczas wszystkie mecze rozegrał na własnym stadionie. Teraz podopiecznych czeka pierwszy wyjazd – do Niepołomic. Na bilans 7 oczek składają się dwa zwycięstwa i remis. Sposób na podopiecznych Ivana Djurdjevicia znalazł Radomiak Radom. Co ważne w każdym z dotychczas rozegranych spotkań, Chrobry strzelał przynajmniej 1 gola. Co więcej w meczach przeciwko GKS-owi Jastrzębie i Widzewowi Łódź, zespół z Głogowa zachował czyste konto. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola wynosi 1.31.

Nasz zespół z ze względu na wykrycie SARS-CoV-2 musiał pauzować w poprzedniej kolejce. Tym samym nasz dorobek wynosi jak do tej pory 1 punkt. Udało się go zdobyć po remisie przy K2 z Koroną Kielce. Oprócz zdobyczy punktowej nasz zespół po raz pierwszy w sezonie nie stracił gola i zachował czyste konto. W meczu z Chrobrym liczymy na kolejne zero z tyłu i przede wszystkim zdobycz bramkową. Na razie lista strzelców w naszym zespole jest dość skromna, a znajdują się na niej: Hubert Tomalski i Ievgen radionov. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie po 1 golu. Kurs w Fortunie, że w niedzielę strzelimy w obu połowach wynosi 3.90.

Niedzielne spotkanie będzie 7 potyczką z Chrobrym. Do tej pory rywalizacja jest bardzo wyrównana. 3 razy wygrywała Puszcza i 3 razy ekipa z Głogowa. Bilans bramkowy wynosi 8:10 dla naszych rywali.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.