Niepokonani!

Zaledwie dwa zespoły rywalizujące na poziomie drugoligowym nie zostały pokonane w 2015 roku!

Za nami cztery kolejki rozegrane w 2015 roku. Tylko Puszcza Niepołomice i Stal Mielec nie znalazły pogromcy po wznowieniu rozgrywek drugoligowych. Oba zespoły legitymują się identycznym bilansem: 1 zwycięstwo i trzy remisy. W dotychczas rozegranych 4 kolejkach najwięcej punktów zdobył zespół Zagłębia Sosnowiec – 9. Najsłabszym bilansem legitymują się zespoły ze Stargardu Szczecińskiego i Limanowej. Błękitni w czterech meczach zdobyli 3 punkty, tyle samo co Limanovia. Należy jednak pamiętać, że nasz sobotni rywal rozegrał dotąd jedno spotkanie mniej niż reszta stawki.

Najwięcej bramek w 2015 roku zdobyła drużyna Stali 13. Puszcza z dorobkiem 8 strzelonych bramek zajmuje miejsce wśród drużyn czołówki ligi. Co ciekawe to również Stal Mielec ma najbardziej dziurawą obronę. Gracze z Mielca stracili już 9 bramek tyle samo co Błękitni.

Warto również wspomnieć, że z drużyn walczących o utrzymanie więcej punktów – 7 zdobył tylko Górnik Wałbrzych. To pokazuje, że powoli, ale skutecznie odrabiamy straty. Mecz z Limanovią powinien to potwierdzić!

 

/mb/