Nominowany: Piotr Madejski

Zawodnik Puszczy Niepołomice walczy o miano najlepszego piłkarza Małopolski w kategorii II liga w plebiscycie Gazety Krakowskiej.

Prezentujemy sylwetki naszych piłkarzy walczących o miano najlepszego piłkarza Małopolski w kategorii II liga w plebiscycie organizowanym przez redakcję Gazety Krakowskiej. W środę prezentowaliśmy Michała Mikołajczyka, a piątek Krzysztofa Zarembę. Dziś czas trzeciego z nominowanych Piotra Madejskiego.

Aby zagłosować na Piotra wystarczy wysłać SMS o treści (2LIGA.4) na numer 72355. Koszt smsa to 2,46 z VAT.

Piotr Madejski to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Puszczy Niepołomice. Zawodnik ma za sobą występy w Ekstraklasie w drużynach Arki Gdynia i Górnika Zabrze. Wychowanek Hutnika Kraków, 15 grudnia 2007 roku zadebiutował w reprezentacji Polski w meczu z Bośnią i Hercegowiną.

Miniona runda była pierwszą w karierze Madejskiego rozegraną w Puszczy Niepołomice. Ofensywny pomocnik wystąpił we wszystkich 17 meczach ligowych, każde z nich rozpoczynając w wyjściowym składzie. Zdobył jedną bramkę po indywidualnej akcji zakończonej świetnym strzałem w meczu z ówczesnym liderem ligi, Energetykiem ROW Rybnik.

– Łukasz Gorszkow (trener Puszczy Niepołomice): Piotr Madejski to bardzo doświadczony zawodnik, który posiada wspaniałą lewą nogę. Może nią krawaty wiązać. Jest to zawodnik świetny w pojedynkach jeden na jeden, znakomity drybler. Do tego warto pamiętać o idealnie wykonywanych przez niego stałych fragmentach gry.

 

Marek Bartoszek