Nowy podział sektorów

Prace na stadionem wkraczają w decydującą fazę. Na głównej trybunie rozpoczęło się montowanie dachu. Za kilka tygodni kryta trybuna będzie gotowa do użytku.

W pełni przygotowana jest już konstrukcja za bramką. To na niej zasiądą kibice w czasie niedzielnego meczu. Znamy również nowy podział sektorów na stadionie.

Sektor A – pozostanie w miejscu w którym był dotychczas. Zostanie jednak podzielony na sześć mniejszych pod sektorów. W sektorze A1 również zostaną przygotowane miejsca przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Sektor A6 (oznaczony) kolorem różowym – będzie przeznaczonych dla działaczy naszego klubu. Członkowie, którzy mają opłacone składki będą mogli zaopatrzyć się w bilet w preferencyjnej cenie.

Centralnym miejscem głównej trybuny będzie sektor VIP. Obok niego swoje miejsca pracy będą mieli przedstawiciele mediów. Nad nimi znajdzie się pomieszczenie dla spikera, komentatorów oraz kamer telewizyjnych.

Sektor B podobnie jak sektor A również został podzielony na 6 mniejszych podsektorów. Sektor B6 (rodzinny) będzie – miejscem gdzie bilet na mecz w preferencyjnych cenach będą mogły kupić rodziny.

Trybuna za bramką została podzielona na sektory C oraz D.

Sektor C – żółty to miejsce przeznaczone dla sympatyków drużyn przyjezdnych. Będzie mógł pomieścić przeszło 300 kibiców gości.

Sektor D  (dostępny w czasie najbliższego meczu) docelowo zostanie podzielony na pięć pod sektorów. Sektor D3 – niebieski, będzie miejscem przeznaczonym dla kibiców prowadzących doping, ceny biletów w tym sektorze niższe niż na pozostałe miejsca trybuny krytej.