Obóz Borussi w Niepołomicach!

DSC03982Już 27 czerwca w Niepołomicach wystartuje bezpłatna szkółka piłkarska, która prowadzona będzie przez trenerów Borussii Dortmund. Klub i organizator obozu – firma OSHEE prowadzi rekrutację. 
Szukają dzieci z całej Polski w wieku od 7 do 12 lat, których największą pasją jest piłka nożna.
Jak dostać się do szczęśliwej 50-tki dzieci, która przez 5 dni w  Niepołomicach będzie szkolić się pod okiem najlepszych trenerów? Wystarczy wziąć udział w konkursie i wysłać zdjęcie, które oddaje pasję do piłki nożnej małego piłkarza lub piłkarki. W konkursie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy z całego kraju urodzeni w latach 2004-2009. Nie liczy się poziom zaawansowania, ale zamiłowanie do piłki nożnej Jednym zdjęciem można spełnić piłkarskie marzenie dziecka.
 
Konkurs potrwa do 1 czerwca.
Wymagania są proste – na zdjęciu musimy zobaczyć prawdziwą pasję dziecka do futbolu. Mniej liczy się jakość techniczna fotografii, bardziej będziemy zwracać uwagę na pomysł, kreatywność i emocje, jakie przedstawia zdjęcie – tłumaczy Karolina Kosyna, Manager ds. komunikacji w OSHEE.
Pięćdziesiątka dzieci, których pasja zatrzymana w obiektywie aparatu najbardziej przekona jury, otrzyma nagrodę główną: udział w bezpłatnym obozie sportowym z wybitnymi szkoleniowcami klubu Borussia Dortmund, 5 noclegów w pięknym Zamku Królewskim w Niepołomicach, stroje sportowe oraz medale.
Ale to nie wszystko! Organizatorzy skupią się również na innym, bardzo ważnym aspekcie, mianowicie na treningach mentalnych, które wzbudzą w uczestnikach motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Dzieci zostaną także objęte specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.
– Sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale przede wszystkim styl życia i sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. To właśnie chcemy pokazać dzieciakom podczas BVB-OSHEE Camp w Niepołomicach. Pokażemy im nie tylko to, jak powinny wyglądać ich treningi, ale także co powinny jeść i jak dbać o kondycję, aby utrzymać dobrą formę nie tylko na boisku. Nade wszystko jednak damy im szansę poznania nowych ludzi i przekonania się, że piękno sportu płynie z radości współdziałania, dzielenia się sukcesami, wspólnego dążenia do celu – mówi Michał Zioło, trener Szkółki Piłkarskiej BVB.
Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.
Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia
Maja Młodzińska
Symetria PR