Obóz dochodzeniowy trampkarzy

Przygotowująca się do rundy wiosennej Małopolskie Ligi Trampkarzy drużyna złożona z zawodników z roczników 2003 i 2004 w pierwszym tygodniu ferii brała udział w obozie dochodzeniowym. 

Podczas tygodnia zajęć drużyna w swoim gronie spędzała około 7-8 godzin dziennie. W ramach planu mieściły się m.in zajęcia z panią dietetyk Weroniką Kubas, która przybliżyła młodym zawodnikom jak powinny wyglądać i czym się różnić posiłki w dniu treningowym i meczowym. Był wspólny integracyjny wyjazd do Multikina w Krakowie oraz zajęcia sportowe na basenie.
Głównym punktem każdego dnia były jednak treningi piłkarskie. Do dyspozycji drużyny w tygodniu był Balon, Orlik i pełnowymiarowe boisko sztuczne w Wieliczce. Trener Łukasz Górka nie ukrywa radości po zakończeniu obozu, jak podkreśla miał do dyspozycji trzon drużyny. Z przyczyn chorób i wyjazdów na ferie nie mogli uczestniczyć wszyscy. Nie mniej jednak Ci co byli, wykonali solidną pracę. Do funkcjonowania drużyny trener wprowadził kilka nowinek, które będą kontynuowane w dalszej części makrocyklu takie jak np. odprawy przed treningowe. Drużyna podczas obozu zagrała dwa mecze kontrolne wygrane wysoko z MOSiRem Bochnia i Wieliczanką Wieliczka.
Ostatnim akcentem mocnego tygodnia będą mecze w halowym Turnieju Demczuka, które drużyna rozegra w sobotę na hali Solne Miasto w Wieliczce.
Łukasz Górka