Obsada sędziowska meczu z Wisłą

Zbigniew Dobrynin poprowadzi spotkanie Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice. Arbiter z Łodzi po raz drugi w tym sezonie będzie rozjemcą w meczu naszego zespołu.

Po raz pierwszy sędziował spotkanie Puszczy w 13 kolejce. Mecz rozegrany został 24 października, pokonaliśmy wówczas u siebie Unię Tarnów. W tamtym spotkaniu arbiter z Łodzi pokazał 7 żółtych kartek dla naszych piłkarzy. Dodatkowo Damian Szymonik w rezultacie dwóch żółtych kartoników musiał opuścić boisko.

Łącznie, sędzia Dobrynin poprowadził w tym sezonie 17 spotkań. Pokazał w nich 67 żółtych kartek (średnio 3,72 na mecz) oraz 6 czerwonych (śr. 0,33 na mecz). W tym sezonie podyktował również 1 rzut karny w meczu… Puszcza Niepołomice – Unia Tarnów.

W kończącym się sezonie poprowadził również jedno spotkanie naszych rywali. Piłkarze Wisły Puławy przegrali wówczas w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski 1-3 z Pogonią Siedlce.

Mecze z jego udział statystycznie częściej wygrywają gospodarze. Taka sytuacja miała miejsce 9-krotnie. W jednym meczu padł remis, a 7-razy ze zwycięstwa cieszyli się goście.

Początek spotkania w Puławach w sobotę o godzinie 17:00.

Leave a Reply