Odegrać się za jesień

Już jutro powalczymy o kolejne ligowe punkty. Tym razem do Niepołomic przyjedzie Miedź Legnica, która wciąż liczy się w walce o baraże. Legnica – to jedyne pierwszoligowe miasto z którym w tym sezonie nie mamy pozytywnych skojarzeń. Jedyna jak dotąd wyjazdowa porażka przytrafiła się nam właśnie tam.

Legnica – to jedyne pierwszoligowe miasto z którym w tym sezonie nie mamy pozytywnych skojarzeń. Jedyna jak dotąd wyjazdowa porażka przytrafiła się nam właśnie tam. Miedź zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli z 40 punktami. Mimo to restart rozgrywek nie jest udany dla ekipy z Legnicy. Miedzianka w lidze zdobyła od tego momentu 6 punktów: 1 wygrała, 3 razy zremisowała i 2 razy przegrała. Ponadto w ostatnich dwóch spotkaniach piłkarze Miedzi nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Kurs w Fortunie, że goście nie strzelą gola wynosi 3.35.

Do Niepołomic Miedź przyjedzie pod wodzą nowego trenera. Dominika Nowaka na ławce zastąpił Ireneusz Kościelniak. Pod wodzą tego drugiego ekipa z Legnicy rozegrała w poprzedniej kolejce mecz z Wartą Poznań zakończony bezbramkowym remisem. W tym sezonie legniczanie na wyjazdach zdobyli 18 punktów, a od trzech spotkań Miedź jest niepokonana w delegacji.

Nasz bilans spotkań z zespołem z Legnicy nie jest korzystny. Do tej pory mierzyliśmy się z Miedzią 5 razy w lidze i raz w pucharze Polski. 4 razy górą był zespół Miedzi, 2 razy padł remis. Niestety ani razu nie pokonaliśmy ekipy z Legnicy. Bilans bramkowy wynosi 12:4 dla naszych rywali. Kurs w Fortunie, że jutro strzelimy gola jako pierwsi wynosi 2.07.

Początek środowego meczu o godz. 17:40. Spotkanie transmitowane będzie przez stację Polsat Sport oraz za pośrednictwem platformy Ipla.tv.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.