Odwrócić passę

Przy K2 już w tym sezonie punktów nie zdobędziemy. Żubry mają jednak konkretny plan na ostatni tydzień ligowej walki w 2019 roku.

Bilans Żubrów poza Niepołomicami nadal może wzbudzać szacunek i uznanie ligowych rywali, żeby jednak myśleć o przezimowaniu ponad strefą spadkową nasi piłkarze musza solidnie zapunktować w dwóch ostatnich meczach.

Pierwsza z dwóch okazji już dzisiaj. O 17.00 w Jastrzębiu Zdroju staniemy naprzeciw GKS-u Jastrzębie. Drużyna, która rozgrywa drugi z rzędu sezon na poziomie pierwszoligowym jako jedyna w całej stawce nie przegrała jeszcze domowego spotkania w tym sezonie. Bilans jastrzębian u siebie na który składa się 5 zwycięstw i 2 remisy budzi szacunek.

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie dali się pokonać w sześciu ostatnich meczach. Ostatni raz na tarczy wracali z Mielca, gdzie ulegli Stali 4 października 3-1. Ostatnie mecze naszych rywali to natomiast passa remisów 2-2.

Wśród najgroźniejszych zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie należy wymienić Farida Aliego i Jakuba Wróbla. Obaj strzelili już po 7 bramek.

Póki co historia pojedynków pomiędzy obiema drużynami jest zdecydowanie na naszą korzyść. Jedyne punkty jakie GKS Jastrzębie zdobył w meczu z nami miały miejsce na inauguracje trwającego sezonu, kiedy to zremisowaliśmy w Niepołomicach 0-0. W poprzednich rozgrywkach dwukrotnie mogliśmy się cieszyć ze zwycięstw. Najpierw bowiem wygraliśmy w Jastrzębiu 0-2, a później po takim samym wyniku udało nam się zapunktować na naszym terenie.

Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn kurs na zwycięstwo Puszczy wynosi w Fortunie 4.75. Jeśli po raz trzeci uda nam się pokonać rywali po wyniku 2-0 możemy liczyć na kurs 30.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Mecz poprowadzi Piotr Urban z Warszawy. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 17.00.

Zapraszamy na relację minuta po minucie z tego spotkania. Będzie ona dostępna pod tym linkiem.