Ostatni domowy rywal rundy jesiennej

Przed nami ostatnie spotkanie domowe zaliczane do rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Naszym przeciwnikiem na Stadionie Miejskim w Niepołomicach będą Wigry Suwałki.

Choć powoli dobiega runda jesienna Fortuna 1 ligi to jednak na brak gier w najbliższych tygodniach nie będziemy narzekać. Niemniej jednak to dzisiaj gościmy ostatniego rywala w pierwszej części sezonu na naszym K2.

Nasi piłkarze podejdą do tego spotkania rozpromienieni po środowym zwycięstwie nad Sandecją Nowy Sącz. Wygrana z ligowym wiceliderem było czwartą wiktorią naszej drużyny u siebie w tym sezonie. Tym samym nasi piłkarze przedłużyli passę meczów bez porażki do 6 spotkań. Bardzo dobra postawa w ostatnich tygodniach wywindowała naszą drużynę na 4 miejsce w ligowej tabeli.

Wigry Suwałki, rywal Puszczy w dzisiejszym spotkaniu zajmują aktualnie 13 lokatę w tabeli. Na dorobek naszych rywali składają się 4 zwycięstwa, 6 remisów i 5 porażek. Z wyjazdów nasi rywale wywieźli jak dotąd 4 punkty, po 1 zwycięstwie, 3 remisach i 3 porażkach.

W ostatnim meczu Wigry przegrały na wyjeździe w Nowym Sączu z Sandecją 2-0. Piłkarze Wigier sporo czasu czekają na kolejne ligowe zwycięstwo. Piłkarze z Suwałk ostatni raz cieszyli się z kompletu punktów 31 sierpnia, kiedy to pokonali u siebie Garbarnię 2-1. W 7 kolejnych meczach nasi rywale zgromadzili 4 oczka.

Robert Marciniak, arbiter prowadzący spotkanie rozpocznie je o godzinie 17:00. Kasy biletowe czynne będą już od godziny 15.00. Serdecznie zapraszamy jutro na trybuny Stadionu Miejskiego. Po pierwsze Puszcza w ostatnich tygodniach udowadnia, że z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej czego najlepszym dowodem jest solidna zdobycz punktowa w ostatnich spotkaniach. Dodatkowo przypominamy o akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica obecnego na spotkaniu sponsor tytularny rozgrywek przekaże 1 złoty na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

W ubiegłym sezonie po meczu z Wigrami rozegranym w Niepołomicach cieszyliśmy się z 3 punktów. Choć to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, to jednak w ciągu kilkunastu minut udało nam się odwrócić losy tego spotkania. W rewanżu rozegranym w Suwałkach to piłkarze Wigier cieszyli się z pełnej puli.

Wierzysz w zwycięstwo naszej drużyny? Zagraj z Fortuną!  Przypominamy, że wszystkie spotkania Puszczy Niepołomice możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki
niedziela, 28 października, 17:00