Ostatni mecz sezonu

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.45 piłkarze Puszczy Niepołomice zakończą sezon Nice 1 ligi. W ostatnim meczu podejmiemy najlepszą drużynę rozgrywek, Miedź Legnicę.

Niezależnie od wyniku niedzielnego spotkania przyjezdni zakończą tegoroczne rozgrywki na pierwszym miejscu w lidze i razem z Zagłębiem Sosnowiec w przyszłym roku uzupełnią stawkę drużyn rywalizujących w Lotto Ekstraklasie.

Dla Puszczy również będzie to puenta bardzo dobrego sezonu. Po awansie do Nice 1 ligi mało kto zakładał, że nasi piłkarze udanie zakończą walkę o ligowe utrzymanie. Pokazaliśmy jednak, że nie tylko kilkukrotnie zaskoczyliśmy rywali dobrą grą, ale także już na dwie kolejki przed końcem sezonu zabraliśmy rywalom nawet matematyczne szanse na udany finisz.

Niedzielny mecz będzie szczególny z jeszcze jednego powodu. W najbliższy piątek w Niepołomicach rozpocznie się święto miasta. Mecz z Miedzią będzie jednym z elementów celebracji Dni Niepołomic.

Ruszyła internetowa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Zapraszamy na stronę bilet.pax.pl. W dniu meczowym kasy biletowe będą dostępne na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 12.45.