Oświadczenie Jarosława Pieprzycy po meczu ze Stalą Mielec

Oświadczenie Jarosława Pieprzycy, Prezesa Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice po meczu ze Stalą Mielec.

Szanowni Państwo,

Wielką nobilitacją dla naszego klubu jest aktywność grupy prowadzącej doping na meczach Puszczy Niepołomice. Ta nowa inicjatywa pokazuje, że nasz klub jest bliski sercu społeczności lokalnej, która stara się w każdy możliwy sposób wspierać naszych piłkarzy. Wierzę, że to właśnie zorganizowany doping będzie kołem zamachowym, które pozwoli drużynie na przełamanie i pierwsze domowe zwycięstwo w tym sezonie.

Cieszę się, że nasi kibice są obecni również na meczach żeńskiej drużyny i jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości zorganizowana grupa wsparcia będzie obecna także podczas meczów wyjazdowych pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice.

Bezpieczeństwo i poczucie bycia u siebie naszych sympatyków na niepołomickim K2 jest dla mnie wartością nadrzędną. Zdając sobie sprawę z niefortunnego sposobu dystrybucji biletów podczas meczu Puszczy Niepołomice ze Stalą Mielec wyciągamy wnioski.

Podjąłem decyzję o wyłączeniu ze sprzedaży biletów na sektorze A4. Będą one do rozdysponowania dla osób reprezentujących grupę prowadzącą doping, tak by wsparcie z trybun mogło stać się motorem napędowych naszych piłkarzy.

Dodatkowo podczas piłkarskiego święta jakim niewątpliwie będzie pucharowe starcie z Legią Warszawa nie będzie możliwości zakupienia biletów online. Chcemy aby to spotkanie oraz inne mecze domowe piłkarzy Puszczy Niepołomice były świętem kibiców naszej drużyny. Dokładny harmonogram oraz sposób dystrybucji biletów na ten mecz opublikujemy w najbliższych dniach.

Podczas kolejnych meczów domowych Fortuna 1 ligi będziemy każdorazowo analizować sytuację i jeśli zajdzie taka potrzeba podejmiemy decyzję o braku dystrybucji biletów poprzez sprzedaż internetową. Chcemy aby ta możliwość była ułatwieniem dla sympatyków Puszczy Niepołomice, a nie stawała się powodem niepotrzebnych napięć na trybunach Stadionu Miejskiego w Niepołomicach.

Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków Puszczy Niepołomice na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tylko razem pod jednym szyldem wspierając nasze Żubry możemy osiągnąć tak długo oczekiwane domowe zwycięstwo.

Jarosław Pieprzyca
prezes Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice