Pierwszy wyjazd w piątek

W sobotę 2 maja, Puszcza Niepołomice miała zagrać mecz o drugoligowe punkty z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie zostało przełożone na 1 maja (piątek) i rozpocznie się o godzinie 17.00

Zmiana związana jest z finałem Pucharu Polski, które zostało uznane przez PZPN za wydarzenie najwyższej ragi o czym możemy przeczytać w poniższym komunikacie.:

„Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z rozgrywanym w dniu 2 maja 2015 r. (sobota) o godzinie 16 meczem finałowym rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2014/2015, uwzględniając konieczność zapewnienia temu wydarzeniu najwyższej rangi, mecze 28 kolejki rozgrywek I i II ligi oraz 26 kolejki Centralnej Ligi Juniorów nie mogą być rozgrywane w terminach pokrywających się z bezpośrednią transmisją z ww. zawodów.

W związku z powyższym zwracamy się do gospodarzy poszczególnych meczów, wyznaczonych na 2 maja w godzinach kolidujących z transmisją telewizyjną z Finału Pucharu Polski, o wskazanie nowego terminu zawodów. Celem uniknięcia kolizji z transmisją, mecze rozgrywane w dniu 2 maja powinny rozpocząć się o godzinie 13 (lub wcześniej) lub o godzinie 19 (lub później). Dodatkowo przypominamy o możliwości wyznaczenia terminu rozegrania zawodów na inny dzień przypadający w ramach danej kolejki rozgrywek.”